Konmat - Program per Kontabilitet

RKS, 10000 Kosovo

☎: 37744000000

Category

About

Program per kontabilitet Material dhe per te gjitha llojet e Bizneseve.

Places Nearby

Airport

Prishtina Airport
10000 Lipjan
Airport
Aerodrom Priština
Pristina
Airport

Automotive

Rent a Car Erini
Dritan Hoxha, 10000 Prishtine
Automotive

Bakery

Te Halimi - Çarshia
Marigona Residence, 10000 Kosovo
Bakery, Restaurant

Cafe

Restaurant 08
Pristina
Cafe

Car Rental

King Rent a Car
Pristina International Airport ADEM JASHARI, 10000 Lipjan
Car Rental

City

Prishtina City

City, Arts & Entertainment

Company

Izolim 'Mergimi'
Banulle, Lipjan
Company
PARADISO
15000 Shkabaj, Prishtinë
Company
2B Studio
Arbëria 3, Rr. Ahmet Krasniqi Blloku C2-10, 10000 Pristina
Company
Euro-Bag Prishtine
QMI, 10000 Pristina
Company

Computer Company

Delta • Community
Pristina
Computer Company

Fashion Designer

Shema Sahiti - Fashion Designer
Qendra Tregtare Dardha, Pristina
Fashion Designer

Golf Course & Country Club

Prishtina Golf
Cagllavica, Çagllavicë
Golf Course & Country Club

Gym/Physical Fitness Center

GYM Fitness Center 24/7 - Grand Store
Grand Store ne Veternik, 10000 Pristina
Gym/Physical Fitness Center

Hospital

Spitali Lindja
Veternik, 10000 Pristina
Hospital

Language School

British School Fushe Kosove
British School Fushë Kosovë, 12000 Fushë Kosovë
Language School, School

Local Business

Bokuroshat dhe Bukuroshet e Vushtrris
Kosova Pristina
Local Business
Fari Music Live
Kompleksi Fari prane liqenit artificial, 1001 Crap, Tiranë, Albania
Local Business
Te Pishat në Sllatinë
12050 Fushë Kosovë
Locality, Travel Service, Outdoor, Recreation & Fitness
Te Cakollovit
Pristina
Other
WeTech electronics
AFER SHPIJES KULTURES NE LIPJAN, 10000 Lipjan
Local Business
Studio Nr.2 RTV21
RTV21 Media House anex, Prishtina, Kosovo, Pristina
Local Business
Grabovc

Region, Playground
Star-Pc
Rr.Hasan Prishtina, Obiliq
Local Business

Locality

Gllogovc Lipjan
Gllogovc, Lipjan
Locality

Medical Company

Dolofix
Sllatine e Madhe n.n., 12000 Fushë Kosovë
Medical Company

Motor Vehicle Company

Hyundai Auto Shpk
Veterrnik, pn., Pristina
Motor Vehicle Company, Car Dealership
Auto Llaker GIMI
Bardhosh, 10000 Pristina
Motor Vehicle Company

Movie/Television Studio

District Films
Lipjan
Movie/Television Studio

Neighborhood

Lagja Marigona
Marigona Veternik, 10000 Pristina
Neighborhood

Outdoor & Sporting Goods Company

Ntp Sprint
Llugaxhi, 14000 Lipjan
Outdoor & Sporting Goods Company

Performance & Event Venue

Teodora fest 2014
vizitorski centar Teodora Lebane, 16230 Prekopčelica
Performance & Event Venue, Adult Entertainment Service

Professional Service

Agjension EuropaTravel
Arberi, 10000 Kosovo
Professional Service
Ad Connect
"Magjistralja Prishtine Mitrovice", 10 000 Milloshevë
Professional Service
Auto Servis Armendi
Milloshev/Obiliq, Milloshevë
Automotive Repair Shop, Professional Service

Public & Government Services

N'fakultet
20000 Pristina
Public & Government Services

Real Estate

AKS-Agency
Rr."Hasan Prishtina", Obilic
Real Estate

Region

Janjev Kosovo

Region, Mountain
Tirana City

Region
Mali I Robit,Durres

Region, Arts & Entertainment

Residence

Rezidenca Gjermane
Rr. Enver Maloku p.n., 10000 Pristina
Residence

Restaurant

Route 66 Bregu i Diellit
Agim Ramadani 10000 Prishtinë, Pristina
Fast Food Restaurant
Lora'A
Rruga e Pejes, 1200 Vragolia
Restaurant, Medical & Health
Hib Resturant Prishtina
Stimlje
Restaurant
Dodona Restaurant
RR SKENDERBEU, Lipjan
Restaurant

Skydiving Center

Shtepi Projekte Palene - Urban 3D
38000 Pristina
Skydiving Center

Solar Energy Service

JAHA Solar
Sllatina e Madhe, 12000, Fushe Kosove, 12000 Fushë Kosovë
Solar Energy Service

Sports & Recreation

Bujinkan Tori Laplje Selo
38204 Laplje Selo
Sports & Recreation

Supermarket

Etc Lipjan
14000 Lipjan
Supermarket