METRO e-Sports

Tahir Sinani, 70000 Ferizaj


☎: +38649445645

Category

Restaurant Specialties

Drinks

About

METRO Gaming Home

General Info

Gaming is our business!

Description

E hapur ne Janar te vitit 2011, nga lojtaret me te mire dhe me te suksesshem ne historine e lojes Counter-Strike ne Kosove. METRO eSports eshte njera nga qendrat me te mira per zhvillimin e lojerave Elektronike ne vendin tone. Ketu ju mund ti gjeni lojtaret me te mire, lojerat me te reja qe lansohen dhe gjithashtu turnire/evente në lojera të ndryshme garuese. Ne ofrojme 40 Gaming Kompjutera me performanca jashtzakonisht te larta ( i5 quad-core 4th Gen & 6th Gen.) Specifikat e Kompjutereve aktual qe gjinden tek ne: MB: Gigabyte B85 Chipset GPU: Gigabyte GTX 750Ti / GTX 950 Overclock 2GB CPU: i5-4460 / i5-6500 3.2Ghz 6MB RAM: 8 GB Kingston HyperX Blue 1600Mhz DDR3 Monitor: BenQ LED Full HD 21.5 LED Mouse: SteelSeries Rival 300 Headphones: SteelSeries Siberia Orari i Punes: E hene - E premte: 8:00 - 00:00 E shtune - E Diele: 10:00 - 23:00 Contact: Mob: +386 49 445 645 Facebook: Veton Ibrahimi E-mail: [email protected] Lokacioni: Ferizaj, Rr. Tahir Sinani, afer Proper Pizza(ish Roni Pub)

Places Nearby

Agriculture Company

Bio Fruti
Rr. Ibrahim Rugova, Davidoc, Stimlje
Agriculture Company

Automotive, Aircraft & Boat

V&V RENT A CAR
Bibaj, 70000 Ferizaj
Automotive, Aircraft & Boat

Beauty Salon

Sallon ondulimi Nora
firaj, 1234 Firajë
Beauty Salon, Makeup Artist, Massage Service

Beauty, Cosmetic & Personal Care

Qendra e bukuris Bardha
Rr. 12 Qershori, 70000 Ferizaj
Beauty, Cosmetic & Personal Care, Health/Beauty

Cafe

River Bar
shtime, 72000 Stimlje
Cafe

Car Rental

EU Rent a car
Rr. Deshmoret e Kombit, 70000 Ferizaj
Car Rental, Business Service

Chemical Company

VLERA sh.p.k
Pristina
Chemical Company, Business Service, Internist (Internal Medicine)

City

Pleshtinë
Pleshtinë
City
Firaja
Firaja
City, City
Davidovce
Davidovce
City, City
Pojatishmë
Pojatishmë
City, City
Prishtina City

City, Arts & Entertainment

Company

Izolim 'Mergimi'
Banulle, Lipjan
Company

Computer Company

Shkolla e mesme e lartë "Naim Frashëri"-Shtime
72000 Stimlje
High School

Education

Piktura dhe Vizatime
70000 Ferizaj
Education

Furniture Store

Mobileria trimi dekor
magjistralja ferizaj prishtine ne kilometrin e 6 prelez, Ferizaj
Furniture Store, Shopping & Retail

Gas Station

HIB Petrol Base
Driton Islami, Republika e Kosoves Ferizaj
Gas Station, Commercial & Industrial, Food & Beverage

Grocery Store

Erza Desert
Varosh, 70000 Ferizaj
Grocery Store

Industrial Company

Maksiti Putz
ZONA INDUSTRIALE, 72000 Stimlje
Industrial Company, Meeting Room
KOKA
Pleshina e Ute, 70.0000 Ferizaj
Industrial Company

Local Business

Brod - Vila
Brezovice, Strpce
Local Business
Shtime City

Region
Restaurant Atmosfera
Ferizaj
Local Business
WeTech electronics
AFER SHPIJES KULTURES NE LIPJAN, 10000 Lipjan
Local Business
Jezerc
Ferizaj
Local Business
N.T.SH Rinori
Ferizay, Kosovo
Local Business
AUTOKOSOVA-FERIZAJ
Ferizaj
Local Business
Semaja
Semaj, 7000å Ferizaj
Local Business

Locality

Gllogovc Lipjan
Gllogovc, Lipjan
Locality

Medical & Health

Barnatore Visi
Ali Kelmendi, 70000 Ferizaj
Pharmacy / Drugstore, Medical & Health, Professional Service

Movie/Television Studio

District Films
Lipjan
Movie/Television Studio

Organization

Stara Škola

Organization

Outdoor & Sporting Goods Company

Ntp Sprint
Llugaxhi, 14000 Lipjan
Outdoor & Sporting Goods Company

Professional Service

DSK Agentur
St. Deshmoret e Kombit, 70000 Ferizaj
Professional Service, Education
Konsultime - Trajnime profesionale në Hoteleri dhe Restorane
7000
Bar & Grill, Hotel, Professional Service

Public & Government Services

Kryesia e fshatit Raçak
15 Janari, 72000 Stimlje
Religious Place of Worship, Public & Government Services

Real Estate

Te Shpija Shatrolli
Pleshin, Shatrolli Ferizaj
Real Estate

Region

Tirana City

Region

Residence

Xhamia Qendrore Shtime
Stimlje
Residence

Restaurant

Dodona Restaurant
RR SKENDERBEU, Lipjan
Restaurant
Restorant Argjendi Dremnjak
Ferizaj
Restaurant
Restoran Dani
Ferizaj
Restaurant
Restaurant Peshku Pleshinë
Pleshinë, 70000 Ferizaj
Restaurant
Hib Resturant Prishtina
Stimlje
Restaurant

Shopping & Retail

Geni Gjithqka 1 €
Komandant Kumanova, 72000 Stimlje
Shopping & Retail, Grocery Store

Shopping Mall

Şitime Eli-Ab
Stimlje
Shopping Mall
Migros shop
rruga prishtines p.n, 72000 Stimlje
Shopping Mall, Grocery Store

Sports & Recreation

Pishina FRESKIA
Ferizaj
Sports & Recreation

Supermarket

Etc Lipjan
14000 Lipjan
Supermarket

Travel Company

Arditi Taxi
Ahmet Kaçiku, 70000 Ferizaj
Travel Company