Mobileria " DELFINA "

Kijevë, 24000 Malishevë


☎: +38649664999

Category

  Price Range

  $ (0-10)

  About

  Në Sallonin e Mobilieve " DELFINA " Mund Te GJeni Të Gjitha Llojet e Mobilieve Per Shtepinë Tuaj .
  Pikat Shitese :
  Malishevë - Perball Stacionit Policor.
  Kijevë - Maxhistralja Pejë - Prishtinë.

  General Info

  Stil Dhe Komoditet në një vend

  Description

  Ka ardhur Koha për Ndryshime dhe ne kemi Ofertë Atraktive. Mobileria & Fabrika e Mobileve " DELFINA " Malishevë - Kijevë. Zbukurojm Gjdo Kënd te Shtëpis suaj me prodhime Unike si : Dhoma Gjumi , Dhoma për fëmi . Kuzhina , Komoda , Tavolina Me Dizajne te ndryshme e Të Gjitha Keto i gjeni te ekspozuera ne Hapsirat e salloneve " DELFINA " në Malishevë - Kijevë Mobileria & Fabrika e Mobileve " DELFINA " . Stil Dhe Komoditet në një Vend .

  Places Nearby

  Arts & Entertainment

  N'rrug Per Prishtin

  Arts & Entertainment

  Automotive Repair Shop

  Lumi Plast
  Rogovë-Xërxë, 5045 Rahovec
  Automotive Repair Shop

  Automotive, Aircraft & Boat

  Auto polir '' Kastrati ''
  Hoqë e vogel, 12345678 Rahovec
  Automotive, Aircraft & Boat

  Bar

  Bar & Caffe - Niti
  Kosovë, 24000 Bubavec
  Bar, Indonesian Restaurant
  Caffe Bar - Te Beni
  21010 Rahovec
  Bar, Cafe, Restaurant

  City

  Kosova Rahovec
  Rahovec
  City
  Carralukë
  Carralukë
  City, City
  Gllarevë
  Gllarevë
  City
  Bellanicë
  Bellanicë
  City, City
  Dushi
  Dushi
  City, City

  Family Style Restaurant

  Villa Park Ujvara 2
  Srbica, Kosovo
  Family Style Restaurant

  Food & Beverage

  Toni Petrol
  Senik, Malishevë
  Food & Beverage

  Furniture Repair & Upholstery Service

  Mobileria " DELFINA "
  Kijevë, 24000 Malishevë
  Furniture Repair & Upholstery Service

  Furniture Store

  Mobileria Donii SHPK
  Malishevë-Mirushë-Klinë, 132098 Malishevë
  Furniture Store, Locality, Shopping Mall

  Interior Designer

  Rruges Per Ne Itali
  Milan, Italy
  Interior Designer, Port

  Local Business

  Ëmbëltorja XL

  Local Business
  Te Vendi
  Rahovec
  Local Business
  Te Lema
  Rahovec
  Local Business
  Autostrada Ibrahim Rugova
  Kijevë
  Local Business

  Mobile Phone Shop

  Mobil Shop SINA
  Kijevë, 24060 Kijevë
  Mobile Phone Shop, Professional Service, Automotive Service

  Museum/Art Gallery

  Pałace Wiktora Janukowycza
  2, 23-900 Kijevo
  Museum/Art Gallery

  Public & Government Service

  Vesa
  Malishevë
  Public & Government Service

  Region

  Maja E Zatriqit
  Rr."Faik Qabrati", Rahovec
  Region, Landmark & Historical Place

  Restaurant

  Lunge Bar '' LONI ''
  [email protected], 10010 Bellanicë
  Restaurant

  Restaurant Wholesaler

  Villa Park
  Klina
  Restaurant Wholesaler