PARADISO

15000 Shkabaj, Prishtinë


☎: +381 38 563013

Category

About

PARADISO Granit-Mermer-Keramikë Rr. Gjergj Fishta p.n. 15000 Shkabaj, Prishtine, Kosovë Tel : +381 38 563 013 www.paradiso-kos.net

Description

Kompani per perpunimin, shitjen dhe ekzekutimin e te gjitha llojeve te gureve dekorativ si: graniti, mermeri, kuarc-i, dektoni,travertina, oniksi, etj. Gjithashtu perfaqesues eksluziv dhe i vetem ne Kosove i Kompanis me te madhe ne bote te keramikes, Marazzi.

Products

Dekton

Places Nearby

Bakery

Te Halimi - Çarshia
Marigona Residence, 10000 Kosovo
Bakery, Restaurant

Cafe

Restaurant 08
Pristina
Cafe

Car Rental

Punesim Sezonal në Gjermani
Prishtinë, 10000 Pristina
Car Rental

City

Barilevë
Barilevë
City

Company

PARADISO
15000 Shkabaj, Prishtinë
Company
2B Studio
Arbëria 3, Rr. Ahmet Krasniqi Blloku C2-10, 10000 Pristina
Company

Construction Company

RUB Betonprodukte
Prishtine, 10000 Barilevë
Construction Company, Concrete Contractor

Cosmetics Store

Bliss Cosmetics
Nenkalimi ne Bulevardin Bill Clinton, 10000 Pristina
Cosmetics Store, Beauty, Cosmetic & Personal Care

Dance & Night Club

Teatro Club
Vushtrri
Dance & Night Club, Performance Art Theatre

Education

Fshati Gllovotin
Vushtrri, 4200 Vushtrri
Education

Food & Beverage

ANISI Gjelltore & Qebaptore
Vranidoll, Pristina
Food & Beverage

Golf Course & Country Club

Prishtina Golf
Cagllavica, Çagllavicë
Golf Course & Country Club

Gym/Physical Fitness Center

GYM Fitness Center 24/7 - Grand Store
Grand Store ne Veternik, 10000 Pristina
Gym/Physical Fitness Center

Hospital

Spitali Lindja
Veternik, 10000 Pristina
Hospital

Interior Designer

MY DÉCOR - Exclusive
Rr. Luan Haradinaj, Pallati i Rinisë, Kulturës dhe i Sporteve, 10000 Pristina
Interior Designer, Brand, Gift Shop

Language School

British School Fushe Kosove
British School Fushë Kosovë, 12000 Fushë Kosovë
Language School, School

Lawyer & Law Firm

Justice and the People Campaign
Rruga "Gustav Majer" Nr. 6, 10000 Pristina
Lawyer & Law Firm

Local Business

Bequk
Vushtrri
Home
Corrner Caffe
Pristina
Coffee Shop, Sandwich Shop
BP HOME LLC
10000 Pristina
Real Estate Investment Firm
Fari Music Live
Kompleksi Fari prane liqenit artificial, 1001 Crap, Tiranë, Albania
Local Business
Бутик БУБА - Прилужје
Царице Милице бб, 38213 Priluzje
Local Business
Princ Caffe House
Pristina
Local Business
Barileve

Local Business
Berat's Home
Pristina
Local Business
Ne Atele
Pristina
Education
Star-Pc
Rr.Hasan Prishtina, Obiliq
Local Business
Stanofc Cityy
Vushtrri
Local Business
N Home
Vushtrri
Residence, Event

Medical Company

Dolofix
Sllatine e Madhe n.n., 12000 Fushë Kosovë
Medical Company

Motor Vehicle Company

Auto Llaker GIMI
Bardhosh, 10000 Pristina
Motor Vehicle Company
Hyundai Auto Shpk
Veterrnik, pn., Pristina
Motor Vehicle Company, Car Dealership

Neighborhood

Stanoc I Ulet
Vushtrri
Neighborhood

Non-Governmental Organization (NGO)

NEXT Alternative
Pristina
Non-Governmental Organization (NGO)

Nonprofit Organization

Romawood
Plemetina, 10000 Pristina
Nonprofit Organization

Performance & Event Venue

Teodora fest 2014
vizitorski centar Teodora Lebane, 16230 Prekopčelica
Performance & Event Venue, Adult Entertainment Service

Professional Service

Ad Connect
"Magjistralja Prishtine Mitrovice", 10 000 Milloshevë
Professional Service
Agjension EuropaTravel
Arberi, 10000 Kosovo
Professional Service
Auto Servis Armendi
Milloshev/Obiliq, Milloshevë
Automotive Repair Shop, Professional Service

Public & Government Service

Pauk Caffe
Potok, 2244 Plemetina
Public & Government Service

Real Estate

AKS-Agency
Rr."Hasan Prishtina", Obilic
Real Estate

Region

Mali I Robit,Durres

Region, Arts & Entertainment

Residence

Dumnica City

Residence, City

Restaurant

Restaurant Alban' s
Andrea Gropa, 10000 Pristina
Restaurant
Pane Vino - Bar & Restaurant
Luan Haradinaj 6/A, 10000 Pristina
Restaurant
Salla e Dasmave dhe Ahengjeve "Guri I Plakes"
Guri i Plakes, Obilic
Restaurant

School

Shkolla Zenit
Prugovc, 10000 Pristina
School

Sports & Recreation

Bujinkan Tori Laplje Selo
38204 Laplje Selo
Sports & Recreation
Fusha Sportive Katana in Obiliq

Sports & Recreation

Tour Agency

I'M Eurotrip
Eqrem Qabej, 10000 Pristina
Tour Agency, Travel Agency