Priview Bar

Film City , Minimax, 10000 PristinaCategory

Price Range

$ (0-10)

About

Priview Bar&Lounge është në formatin e një bilardo - birrarie, ku serviren po ashtu pije të ndryshme alkoolike dhe koktejle te njohura.

Description

Priview Bar & Lounge është në formatin e një birrarie, format i cili është risi në Prishtinë.
Priview Bar & Lounge ofron shërbim cilësor nga një staf profesional.
Duke dëgjuar meloditë e muzikës LIVE mund të shoqëroheni me verëra dhe pije të ndryshme alkoolike dhe jo alkoolike.
Për të gjithë adhuruesit e lojës së biliardo-s, mund të gjeni dhe tavolinat e bilardo - s për disa lojë mes miqësh.
Priview Bar Reviews

Places Nearby

Bakery

Te Halimi - Çarshia
Marigona Residence, 10000 Kosovo
Bakery, Restaurant

Cafe

Restaurant 08
Pristina
Cafe

Golf Course & Country Club

Prishtina Golf
Cagllavica, Çagllavicë
Golf Course & Country Club

Lawyer & Law Firm

Justice and the People Campaign
Rruga "Gustav Majer" Nr. 6, 10000 Pristina
Lawyer & Law Firm

Local Business

Stanofc Cityy
Vushtrri
Local Business
Fari Music Live
Kompleksi Fari prane liqenit artificial, 1001 Crap, Tiranë, Albania
Local Business
Bequk
Vushtrri
Home
Бутик БУБА - Прилужје
Царице Милице бб, 38213 Priluzje
Local Business
N Home
Vushtrri
Residence, Event
Ne Atele
Pristina
Education
BP HOME LLC
10000 Pristina
Real Estate Investment Firm
Corrner Caffe
Pristina
Coffee Shop, Sandwich Shop
Princ Caffe House
Pristina
Local Business
Berat's Home
Pristina
Local Business

Medical Company

Dolofix
Sllatine e Madhe n.n., 12000 Fushë Kosovë
Medical Company

Non-Governmental Organization (NGO)

NEXT Alternative
Pristina
Non-Governmental Organization (NGO)

Performance & Event Venue

Teodora fest 2014
vizitorski centar Teodora Lebane, 16230 Prekopčelica
Performance & Event Venue, Adult Entertainment Service

Professional Service

Auto Servis Armendi
Milloshev/Obiliq, Milloshevë
Automotive Repair Shop, Professional Service
Agjension EuropaTravel
Arberi, 10000 Kosovo
Professional Service
Ad Connect
"Magjistralja Prishtine Mitrovice", 10 000 Milloshevë
Professional Service

Public & Government Service

Pauk Caffe
Potok, 2244 Plemetina
Public & Government Service

Region

Mali I Robit,Durres

Region, Arts & Entertainment

Restaurant

Pane Vino - Bar & Restaurant
Luan Haradinaj 6/A, 10000 Pristina
Restaurant

School

Shkolla Zenit
Prugovc, 10000 Pristina
School

Sports & Recreation

Fusha Sportive Katana in Obiliq

Sports & Recreation